Kurumsal

Gizlilik ve Kullanım Koşulları

 
www.speedstacks.com.tr ‘ye hoş geldiniz. Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. 
 
Bu sitedeki her türlü görüntü, ses, yazılı metin/belge, ticari marka ve tüm fikri mülkiyet ürün sahiplerine ve Firmamıza aittir ve telif hakları kapsamındadır. Her hakkı mahfuzdur. İzinsiz olarak kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek, değişiklik yapmak ve her hangi bir mecra üzerinde yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge kar amacıyla dağıtılamaz ve/veya satılamaz. 
 
www.speedstacks.com.tr sitesindeki bağlantılar sizi ağ dışına yönlendirebilir. Firmamız, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. www.speedstacks.com.tr, bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Firmamız veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arziı tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz. 
 
Siteye ekledikleri her türlü mesaj, eleştiri ve görüşten ekleyen ziyaretçi sorumludur. Firmamız içeriği inceleme/değiştirme/silme hakkını saklı tutar. Ziyaretçiler www.speedstacks.com.tr ‘ye T.C. yasalarına ve insan haklarına aykırı, ticari amaçlı, saldırgan/taciz edici, zararlı, hakaret veya ahlak kurallarına aykırı ayıp içerikler, telif hakları başka firmalara ait belge ve görseller, sisteme veya diğer kullanıcıların bilgisayarlarına zarar verici virüslü dosyalar, kod ve benzeri zararlı bilgi giremez. 
 
Sistem gereği www.speedstacks.com.tr ‘nin ziyaretçiler tarafından kullanımı ile ilgili bilgi sahibi olmak, ilgi alanlarınızı kavrayıp siz ziyaretçilerimize daha faydalı hizmet verebilmek amacıyla, sistemimiz bilgisayarınıza “cookie” dosyaları gönderilebilir. Ayrıca sitemizi ziyaret eden kişilerin "domain" ve "IP" adresleri otomatik olarak kaydedilmektedir. Bu bilgiler, sizi kişisel olarak tanımlamamakta, sadece siteye girmek için kullanılan bilgisayarın bilgilerini içermektedir. Bu bilgiler, sitenin, dünyanın neresinden ve hangi amaçlarla kullanıldığını gösterdiğinden, sitemizin kapsam alanını belirlememiz ve sitenin kullanım amaç ve şekillerini daha iyi anlayabilmemiz için yapılan analizlerde kullanılmaktadır. 
 
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde speedstacks.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin speedstacks.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
 
Üyelerimizden ve ürün alımı yapan müşterilerimizden alınan kişisel bilgiler sadece Firmamızın gerçekleştirdiği organizasyonların ve www.speedstacks.com.tr ‘nin abonelik teyidi, yarışma/kampanya katılımları, üyeleri ürün, hizmet ve yeniliklerden haberdar etmek için iletişim kurabilmek amaçlıdır. 
 
www.speedstacks.com.tr ‘ye abone olmak üzere ziyaretçilerimizden alınan kişisel bilgiler sadece mecburi olarak teknik altyapımızı sağlayan üçüncü şahıslar, sipariş ve ödemelerinize aracılık eden banka, kargo şirketleri gibi kurumlarla paylaşılabilir. Ancak bu firmaların mevcut bilgileri başka bir firma ile paylaşım yetkisi bulunmamaktadir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
 
Kişisel bilgiler yasal bir başvuru olması halinde savcılık/emniyet gibi kamu kuruluşlarıyla kanuni olarak paylaşılabilir. 
Yorum Yapın
 
 
 
Yorumlar
Henüz hiç yorum yapılmamış
 
İletişim

 0216 414 20 15

 info@speedstacks.com.tr

Kavacık Mahallesi Ekinciler Caddesi No:16/4 Meda Plaza 34810 Beykoz / İstanbul

 

 

Haftaiçi Hergün 09:00/18:00
*Cumartesi-Pazar günleri mağazamız kapalıdır.

Bizi Takip Edin
Bizi facebook'tan takip edin Bizi twitter'tan takip edin Bizi youtube'tan takip edin
Copyright © Speed Stacks Türkiye
Think Medya