Kurumsal

Boyut Group Kimdir?

Şirketlerimiz; Turizm Bakanlığına bağlı, Türsab üyesi Boyut Turizm Ltd. Şti. (Costa Tour A Sınıfı Seyahat Acentası / belge no: 3698 - 1997 yılı) ve Sanayi Bakanlığına ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı Boyut Fuarcılık (belge no: Y-096 - 2003 yılı) olarak 2 firmadan oluşmaktadır.

Turizm başlığı altında her türlü hizmeti sunma yetkisine sahip A sınıfı seyahat acentamız bugüne kadar yüzlerce organizasyona imza atarak, bayi, motivasyon, eğitim, lansman toplantılarından sempozyum ve kongrelere kadar birçok ulusal ve uluslararası organizasyona imza atmıştır.

Kurulduğu 2003 yılından bugüne kadar geçen sürede 100'den fazla fuar ve etkinliğe imza atan Boyut Fuarcılık'ın bünyesinde Türkiye'nin en büyük eğitim fuarı olan Educaturk yer almaktadır. Aynı zamanda Türkiye'deki eğitim fuarları arasında uluslararası ünvana sahip tek fuar olan Educaturk sadece Türkiye dahilinde her yıl ortalama 15 etkinlik gerçekleştirmektedir.

Boyut Fuarcılık ayrıca bünyesinde tüm eğitim sektörüne hitap eden Educashow Eğitim Gereçleri ve Teknolojileri Fuarı ile Türkiye'nin en renkli Anne, Bebek, Çocuk fuarı olan "IBS Anne-Bebek-Çocuk Fuarı" 'ını barındırmaktadır.

Yurtiçinde düzenlediğimiz fuarlara ilave olarak yurtdışındaki önemli eğitim fuarlarıyla da işbirlikleri gerçekleştirilmekte ve yurtdışındaki bu önemli fuarlara firmalarımız ile katılım sağlamaktayız.

Yorum Yapın
 
 
 
Yorumlar
Berkay Tok
21 Ekim 2015 Çarşamba
 

Ben bu sporu çok seviyorum, hatta okullar arasında yaptığımız turnuvada 3-6-3 kategorisinde 1.oldum.

Speed Stacks Türkiye
28 Mart 2015 Cumartesi
 
Turnuva Sayacı istediğiniz masaya takılabilir.
Halil
28 Mart 2015 Cumartesi
 

Turnuva sayacı başka bir masaya takılabilir mı?

 
İletişim

 0216 414 20 15

 info@speedstacks.com.tr

Kavacık Mahallesi Ekinciler Caddesi No:16/4 Meda Plaza 34810 Beykoz / İstanbul

 

 

Haftaiçi Hergün 09:00/18:00
*Cumartesi-Pazar günleri mağazamız kapalıdır.

Bizi Takip Edin
Bizi facebook'tan takip edin Bizi twitter'tan takip edin Bizi youtube'tan takip edin
Copyright © Speed Stacks Türkiye
Think Medya