Kurumsal

Bu internet sitesine girmeniz halinde bu internet sitesinde herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan BOYUT FUARCILIK HİZMETLERİ VE ORG. LTD. ŞTİ sorumlu değildir. BOYUT FUARCILIK, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

BOYUT FUARCILIK işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı, siteye giriş veya ürün alımı ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

BOYUT FUARCILIK' ın, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda veya ürün alımı yapıldığı zaman belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe BOYUT FUARCILIK'ın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

BOYUT FUARCILIK, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, telekomünikasyon hatlarında meydana gelen arızalar, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi BOYUT FUARCILIK'ın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. BOYUT FUARCILIK, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Yorum Yapın
 
 
 
Yorumlar
Henüz hiç yorum yapılmamış
 
İletişim

 0216 414 20 15

 info@speedstacks.com.tr

Kavacık Mahallesi Ekinciler Caddesi No:16/4 Meda Plaza 34810 Beykoz / İstanbul

 

 

Haftaiçi Hergün 09:00/18:00
*Cumartesi-Pazar günleri mağazamız kapalıdır.

Bizi Takip Edin
Bizi facebook'tan takip edin Bizi twitter'tan takip edin Bizi youtube'tan takip edin
Copyright © Speed Stacks Türkiye
Think Medya